03.- 04.aug. toimuvatel Eesti Seeniorispordi ja Spordiveteranide Liidu suvemängudel on Tartu SVK  otsustanud osaleda 6 spordialal: kergejõustikus, võrkpallis (3 võistkonda), petankis (2 võistkonda), kabes, discgolfis, ja mälumängus. Kokku võistkondade suurus ca 65 inimest. Võistkondi komplekteerb vastava spordiala sektsioon. 
Väljasõit Kuressaarde on kavandatud Tartu Kalev 54 kohalise bussiga juba 3.aug.pärastlõunal, et saaks enne võistlusi korralikult välja puhata (täpsem väjasõidu aeg avaldatakse hiljem). Bussisõit  (koos laevapiletitega) on võistkonna liikmetele tasuta nagu ka põrandamajutus (oma magamisvarustusega). Majutus- ja toitlustuskohaks on  Saaremaa Ühisgümnaasium (klassiruumid) ja õpilaste hostel.Kohtade olemasolul ja juurdemaksel (28 eurot 2 õõpäeva eest) on võimalik saada majutus peamiselt 2 kohaliste tubadega hostelis.
Toidukordasid on kokku 6: 3.aug. õhtusöök, 4.aug. hommiku-, lõuna- ja õhtusöök ning 5.aug. hommiku- ja lõunasöök.Üks söögikord maksab 4 eurot ja tellida saab ka üksikuid söögikordi. Seega toitlustuse nn täispakett maksab 24 eurot. Tellimine majutuse ja toitlustamise osas käib sektsiooni esimehe kaudu. Tasuda saab hostelikoha ja toidu eest sektsiooni esimehe kaudu (sularahas) või kandes vastava summa alates 20.aug. (kui majutuse vajadused ja võimalused on selgunud) kuni 31.juulini.k.a. Tartu Spordiveteranide Koondise arveldusarvele nr EE082200001120072823 Swedbank. Selgitusse tuleks märkida nimi, kelle ja mille eest makstakse. Näiteks Juhan Juurika eest hostel- 28 eurot ja 5.aug. hommiku, ja õhtusöögi eest 8 eurot.
Tagasisõit pärast autasustamist ja lõunasööki (orienteeruvalt kl 16).

Põhjalik info ESL 51.suvemängude kohta (juhendid, ajakavad, kaardid) on leitav Saaremaa Spordiliidu kodulehel www. saaresport.ee.


NB. Saaremaa reisile palun kõigil lisaks heale sportlikule vormile kaasa võtta ka hea tuju ja rõõmus meel.Loodetavasti jääb spordi kõrval aega üle ka ringi vaadata ja saarlastega möni söna juttugi ajada.

Heikki Ots
Tartu SVK esimees