Spordiveteranide suvemängud algamas.

3.- 4. augustini toimuvad Vinnis ESL 52.suvemängud, millest Tartu spordiveteranid võtavad osa kergejõustikus, võrkpallis, petankis, mälumängus, discgolfis ja ujumises. Kokku on meie võistkonnas üle 60 spordisõbra. Eelmise aasta mängudel saavutasid meie kergejõustiklased ja kabetajad esikoha ja kõigi alade kokkuvõttes jäime napilt (4 punktiga) teisele kohale. Seega on meil kaitsta vägagi kõrge koht, eriti loodame kergejõustiklaste heale esinemisele. Selleks annab lootust meie kergejõustiklaste suurepärased tulemused äsja lõppenud meistrivõistlustel Karksi Nuias, kus enim medaleid teenisid just tartlased. Ujujaid meil eraldi välja panna ei ole, seega on ujuma oodatud kõik teiste alade võistlejad, kes saavad ja tahavad põhiala kõrvalt ujuda Vinni Spordikompleksis 50 m vabastiilis. Võistonnal läheb arvesse  7 parema võistleja tulemused (kohapunktid oma vanuseklassis). registreerida saab kuni 29.07. teavitades soovist oma sektsiooni esimeest.
Transport: seekordsetele mängudele oleme otsustanud sõita peamiselt isiklike autodega, mis annab suurema paindlikkuse võimaluse. Samas on ka võistlejaid, kes saaksid ja tahaksid sõita väikebussiga.Sõitjatele on see tasuta, buss väljub Vanemuise alumisest parklast kl 8.30.  Neile autoomanikele, kes viivad mängudele ja toovad tagasi oma autoga vähemalt 4 võistlejat, kompenseeritakse kütusetšeki alusel kütusekulu 25 euro ulatuses.
Majutusest: telkimine ja põrandamajutus oma magamisvarustusega on tasuta. Hosteli koht toas (3-4 kohalised) maksab 9 eurot.

Toitlustamine: iga söögikord (4 söögikorda, L;Õ;H;L) maksab 4 eurot. Seega täispakett majutusega hostelis koos 4 söögikorrga maksab 25 eurot.
Maksta saab kas sularahas sektsiooni esimehe kätte või ülekandega Tartu Spordiveteranide Koondise arvelduskontole nr EE082200001120072823  näidates selgituses maksja nime ning mille eest tasutakse. Toidukorrad näidata eraldi (laup.L/Õ ja pühap.H/L).Tasuda saab kuni 29. juulini, 
Võistluste juhend, kergej.ajakava ja registreerimise vormid on L-Virumaa spordiliidu kodulehel lvsl.ee/svk